11.06. [Přehled trhu a BTC+ETH] Čeká nás víkendový cenový krvák?!

bitcoin těžba mining
Zdroj: pexels.com

Velký triangl, ve kterém se nachází pattern Pennant flag, se ukončil do pravoúhlého trianglu. Hrozí propad Bitcoinu? Ethereum propadlo rovněž. Řítíme se snad do víkendového propadu?

Celkový objem kryptoměn za posledních 24 hodin je 106,30 miliard USD, což znamená pokles o 18,08 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 7,53 miliardy USD, což je 7,09 % z celkového 24hodinového objemu kryptoměnového trhu. Objem všech stabilních mincí je nyní 83,76 miliardy USD.

Cena Bitcoinu je v současné době 37 814,66 USD.

Dominance bitcoinů je v současné době 43,55 %, což je nárůst o 1,14 % za den.

Zajímavost :  10.06.21 Technická analýza BTC/USD – shorty masivně stoupají, jak to interpretovat?

Nejlepší růst z top 100 kapitalizace včera zaznamenaly:

BTC/USD Technická analýza

Velký triangl, ve kterém se nachází pattern Pennant flag, se ukončil do pravoúhlého trianglu. Momentálně vidíme růst v rámci trianglu, kde se v pátek v podvečer Bitcoin propadl od hodnoty 38 300 USD. Jak vidíme, pokles od resistance line vrchní strany trianglu již začal. V rámci předešlých cyklů bychom měli poklesnout k support line. Investoři během víkendu očekávají propad k 31 000 – 30 000 USD.

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Donald Trump: Bitcoin vypadá jako podvod • a další články

ETH/USD Technická analýza

Stejně jako na Bitcoinu, tak i na Ethereum vidíme prolomení trianglu a pokles na spodní stranu bullish kanálu (support line). Pokud se support line bullish kanálu neudrží, propadne se do bearish kanálu. Zde se pak aplikuje pravidlo trendových patternů o střídání cyklu patternu opačným cyklem jak původní.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO