26.07.20 Týdenní přehled zpráv aneb co podstatného se událo minulý týden

zpravy, news

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste před novým týdnem přehled všeho důležitého, co se událo, máte možnost. Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách, v CZ jazyce, pouze na kryptomagazin.cz.

Zprávy 20.07.20 – 26.07.20

Kryptoměny

Kryptoburzy, banky, firmy

DeFi

Zajímavost :  06.07.20 Technická analýza BTC/USD – Kdy se dočkáme průrazu z falling wedge?

CBDC

Podvody, scamy

TOP 2 týdne:

Podle několika různých analýz graf Bitcoinu nyní vypadá, že by mohlo dojít k obrovské rally. A to i navzdory přetrvávající nejistotě a nedostatečné volatilitě.

Podle obchodníka s kryptoměnami, který vystupuje na Twitteru pod nickem JackSparrow, vysvětluje jednoduchý graf, proč je v současné době Bitcoin býčí. Zobrazuje cenovou akci s anotacemi o halvingu a klíčovými cykly.

Bitcoin za sebou letos zanechal mnoho zklamaných investorů, když se prudce propadl spolu s akciovým trhem kvůli situaci okolo globální pandemie COVID-19, což zpochybňuje jeho schopnost fungovat jako tzv. bezpečné úložiště.

Tip: Pokud jste dočetli až sem a naše články pro vás mají přínos, zvažte podporu našeho webu třeba prostřednictvím registrace na prověřené kryptoburze Binance prostřednictvím tohoto odkazu

Zdroj Zde