Amazon by mohl v budoucnu prodávat NFT

Generální ředitel společnosti Amazon, Andy Jessy, v nedávném rozhovoru prohlásil, že společnost by mohla jednoho dne v budoucnosti prodávat nezaměnitelné tokeny (NFT) a vklouznout do světa kryptoměn. Co dalšího prohlásil současný CEO Amazonu?

Amazon a budoucnost NFT

Americký internetový gigant Amazon by podle jeho generálního ředitele mohl někdy v budoucnosti zažít prodávat NFT. CEO Andy Jassy v rozhovoru pro CNBC prohlásil, že globální společnost věří v budoucnost kryptoměn a nezaměnitelných tokenů. |V rozhovoru prohlásil:

 “Pravděpodobně nejsme blízko k přidání kryptoměn jako platebního mechanismu do našeho maloobchodního podnikání, ale věřím, že postupem času uvidíte, jak se kryptoměny rozšíří.”

Jassy v rozhovoru také prozradil, že si dokáže představit giganta internetového obchodování, který prodává ve své platformě NFT. Tématem byly také kryptoměny jako platební prostředek. V rozhovoru CEO přiznal, že nevěří, že by se Amazon blížil přidání kryptoměn jako platebního mechanismu.

V rozhovoru se také věnovali také akvizici v kryptoměnách. Generální ředitel prohlásil, že v současné době žádné bitcoiny ani další digitální aktiva včetně NFT nevlastní.

“Sám bitcoiny nemám…”

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo  40 185 USD dle KMC.

Závěr

Internetový gigant Amazon již v minulosti vyjádřil svůj zájem o kryptoměny. Společnost dokonce hledala odborníky na kryptoměny a technologii blockchain. Brali byste nákupy NFT prostřednictvím Amazonu? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů.

Na celý rozhovor šéfa Amazonu pro zpravodajský portál CNBC se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah.

Celý článek zde |