Bitcoin live stream – donutí inflace Fed přitvrdit? Jak moc je Bitcoin a akciový trh v ohrožení?

Inflace po několikaměsíční stagnaci zase udeřila v plné síle. Meziroční inflace v USA dosahovala až 6,2 %, což jednak implikuje další akceleraci růstu cenových hladin a jednak potřebu brzkého zásahu ze strany Federální rezervní banka. Fed se k tomu zatím moc neměl, ale už se z tohoto tématu začíná stávat významné politické téma. Americká centrální banka bude proto velkým tlakem, aby ukončila kvantitativní uvolňování a začala zvedat úrokové sazby.

Bitcoin a akciové trhy dostaly proto tvrdý direct mezi oči. Dolarový index totiž brzy začal strmě růst, kdy denní přírůstek byl zase rekordní 1 %. Je tedy akcelerující inflace mohutným ohrožujícím faktorem pro Bitcoin a akciový trh? Všechna témata si tedy zevrubně probereme v pravidelném živém streamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO