Bitcoin live stream – DXY při zemi, Bitcoin brzy na ATH?

Za posledních několik dní se stalo docela dost věcí, které se i zaslouží naši pozornost. Bitcoin (BTC) se postupně šoupe k dosavadnímu all time high a dominance stoupá. Kromě toho se dolarový index drží spíše prři zemi, což je právě pro Bitcoin velká příležitost, kterou může využít.

Kromě toho je zajímavé price action na akciových indexech a komoditách. Nesmíme ani zapoměnout na nová důležitá data ohledně inflace a nezaměstnanosti. A aby toho nebylo náhodou málo, i měnová politika bude našim rozebíraným tématem. Zdá se, že nyní je téměř jisté, že kvantitativní uvolňování čeká zúžení. Celou situaci si zevrubně rozebereme v pravidelném živém streamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO

Zajímavost :  Komentář portfolio manažera: Kterým sektorům se ve středoevropském regionu aktuálně nejvíc daří?