Bitcoin live stream – otestuje Bitcoin nižší support, nebo máme konečně dno?

Bitcoin (BTC) před několika dny otestoval první silnou rezistenci, což je v tomto případě S/R level 52 500 USD. Pondělní svíce je v blízkosti S/R levelu 52 500 USD a má podobu Gravestone Doji, což je jednoznačně medvědí podoba uzavření. Čili bylo zřejmé, že nakupující selhali i na druhý pokus – ten první se odehrál na Vánoce a se stejným výsledkem.

Nakonec se kurz vrátil zpátky k S/R levelu 47 000 USD. Dočkáme se na této úrovni konečně lokálního dna, ze kterého Bitcoin půjde na vyšší cenové úrovně? Nebo nás čeká retest silného supportu na 42 000 USD? V rámci technické analýzy si celou situaci rozebereme. Dnes v pravidelném živém streamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě.

BTC

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Celý článek zde |