Boj o Korytnicu: Ruský podnikateľ, Kočner a mnoho otáznikov

12. apr 2022 o 19:30  I Platený obsah

Nad kúpeľmi sa vznášajú pochybnosti o majiteľoch.

Originál z Korytnice. Tak sa má volať minerálka, ktorú by chcela na trh uviesť spoločnosť Zoteks. Fanúšikovia minerálnej vody, ktorá kedysi patrila medzi najobľúbenejšie na Slovensku, sa však z návratu legendy tešiť nemôžu.

Súvisiaci článok SkyEurope chceli rozlietať Európu. Bol z toho krach desaťročia Čítajte 

Okolo plničky minerálky, ktorá sa nachádza v zatvorených korytnických kúpeľoch, je mnoho otáznikov. Umocňujú ich nielen súdne spory, ale pochybnosti o nových majiteľoch. Navyše, nad zatvorenou časťou kúpeľov sa stále vznáša tieň mafiána Mariana Kočnera.

Článok nájdete v aprílovom čísle mesačníka INDEX. Práve v predaji.Článok nájdete v aprílovom čísle mesačníka INDEX. Práve v predaji. (zdroj: Maňo Štrauch)

Začarované kúpele

Ak by kúpele Korytnica ležali v inom štáte, zrejme by boli vyhľadávanou turistickou lokalitou s návštevníkmi z celého sveta. Lenže sa nachádzajú na Slovensku a v istom čase sa do nich zahľadel mafián Marian Kočner.

Doteraz v regióne kolujú historky o tom, akými zákulisnými ťahmi sa ku kúpeľom prepracoval. Napokon, Korytnicu isto pozná, keďže leží kúsok popri ceste medzi jeho rodným Ružomberkom a Donovalmi, kde vo veľkom podnikal.

Celý článek zde |