CIO SkyBridge: Bitcoin a Ethereum se stanou hlavními uchovateli hodnoty

bitcoin krypto btc skybridge
Zdroj: pexels.com

Hlavní investiční ředitel ve společnosti SkyBridge Capitel, Troy Gayeski, považuje kryptoměny za velmi přelomové a věří, že v příštích několika letech se stanou hlavním uchovatelem hodnoty. Co dalšího Gayeski prohlásil?

SkyBridge: Úložiště hodnot

CIO investiční společnosti SkyBridge Capital, Troy Gayeski, v nedávném rozhovoru pro zpravodajský portál Bloomberg uvedl, že si velmi cení Bitcoinu a zdůraznil jeho výhody. Dle jeho slov však společnost SkyBridge neinvestuje pouze do Bitcoinu, ale také do Etherea.

Gayeski uvedl, že v budoucnu budou tato dvě digitální aktiva nejpreferovanějšími možnosti pro uchování hodnoty. Investiční ředitel SkyBridge Capital dále uvedl, že Bitcoin se nakonec stane lídrem na trhu, pokud jde o transakce.

Zajímavost :  Očkovacia čakáreň zatiaľ nápor pre Františkovu návštevu nepocítila

Troy Gayeski se v rozhovoru také věnoval analýze Bitcoinu. Dle jeho slov se bitcoiny připravují na šok. Prohlásil:

„On-chain data nám v podstatě říkají, že mnoho výrazných držitelů znovu hromadí od těch, kteří se dostali na trh v loňském roce, a BTC se připravuje na nějaký druh šoku velmi podobný tomu, co jsme měli v loňském říjnu a listopadu. Myslíme si, že poměr Risk-Reward je opět vychýlen nahoru.“

Společnosti SkyBridge Capital spustila bitcoinový fond na konci minulého roku. Gayeski prohlásil, že firma byla nucena snížit svoje pozice kvůli klesajícím cenám a investovala část svého kapitálu do druhé největší kryptoměny na světě.

Zajímavost :  Zomrel bývalý minister školstva Jaroslav Paška

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 32 554 USD dle KMC. Cena ETH se pohybuje okolo 1 947 USD.

Závěr

Troy Gayeski patří mezi další velké podporovatele kryptoměn, kteří věří v jejich budoucnost. Celý rozhovor s Troyem Gayeskim pro zpravodajský portál Bloomberg si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO