Cyrrus má nového generálního ředitele

Novým generálním ředitelem společnosti Cyrrus je od začátku srpna Jaroslav Kysela. Čtyřicetiletý manažer přichází z vídeňské Raiffeisen Centrobank AG, kde působil na pozici regionálního manažera pro střední a východní Evropu.

Kysela se v oblasti investic pohybuje přes 15 let. Jeho doménou je především obchod v oblasti strukturovaných produktů, derivátů, dluhopisů a korporátních financí. Po ukončení vysokoškolských studií na London School of Economics ve Velké Británii zahájil kariéru v oboru investičního bankovnictví v Londýně. Působil v bankách Bear Stearns a Volskbank Investments, v Česku pak v HSBC a Jet Investment.

Zkušenosti Jaroslava Kysely mají být klíčové pro další rozvoj firmy jak v Česku, tak v zahraničí. Cyrrus je kromě Česka aktivní i v cizině, především v Chorvatsku a nově i v Maďarsku.

Marek Hatlapatka, který byl generálním ředitelem do konce loňského roku, nadále působí ve skupině Cyrrus, kde řídí strategický rozvoj a především služby korporátního poradenství. Po jeho odchodu z funkce CEO řídilo firmu od letošního ledna přímo představenstvo.

Sdílejte článek, než ho smažem

Vytisknout

Celý článek zde |