Fanoušci Baníku a Dukly mají klubové platební karty

Fanoušci fotbalových klubů FC Baník Ostrava a FK Dukla Praha mohou mít od druhé poloviny července oficiální platební kartu v barvách svého oblíbeného týmu. Podmínkou je mít účet v ČSOB nebo Poštovní spořitelně.

Vedle standardní nabídky platebních karet ČSOB – včetně programu Svět odměn – mohou majitelé těchto karet navíc čerpat slevy například na vstupenky, nákup zboží ve fanshopu nebo u různých místních obchodníků.

Zajímavost :  Praha od srpna zdraží stání na většině P+R parkovišť, zvedne se i cena jízdenek

Pokud si fanoušek otevře účet s kartou online přes internetové stránky ČSOB nebo Poštovní spořitelny, získá od banky odměnu 1000 korun.

Zdroj: ČSOB

O kartu v klubovém designu Baníku a Dukly mohou požádat i stávající klienti, kteří už mají účet u ČSOB nebo Poštovní spořitelny. Musí však kvůli tomu osobně zajít na pobočku.

Dvojice nových karet rozšiřuje dosavadní sérii karet v barvách sportovních klubů. ČSOB už spolupracuje například s fotbalovými kluby FK Mladá Boleslav, FC Viktoria Plzeň a FC Slovan Liberec nebo hokejovými kluby Kometa Brno, Dynamo Pardubice, Motor České Budějovice a HC Verva Litvínov.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO