Hayward: Bermudy se mohou stát kryptoměnovým centrem

Bermudský ministr hospodářství a práce Jason Hayward v nedávném vyjádření uvedl, že pokračující pokles kryptoměn by mohl pomoci Bermudám v jejich cíli stát se globálním centrem pro kryptoměnový průmysl. Co dalšího bermudský ministr prohlásil?

Hayward: Bermudy a kryptoměnové centrum

Bermudský ministr hospodářství a práce Jason Hayward v nedávném prohlášení uvedl, že ostrov má schopnost proměnit se v globální centrum kryptoměnovém průmyslu. Současný klesající trend vidí dokonce jako příležitost. Jason Hayward uvedl:

„Jsme si vědomi nedávné devalvace ceny kryptoměn a jsme přesvědčeni, že neohrožuje schopnost ostrova stát se kryptoměnovým centrem. Současný pokles pravděpodobně posune náš cíl a pozitivně ovlivní náš dlouhodobý růst a roli v kryptoměnovém sektoru.“

Bermudský ministr dále prohlásil, že úřady na Bermudách začaly otevírat náruč kryptoměnovému průmyslu již v roce 2018. Nezapomněl také dodat, že kryptoměny by měly být správně regulování, aby investoři cíliti větší ochranu při svých operacích.

„Cílem regulátorů ostrova je spojit své mezinárodní obchodní znalosti a vyškolenou místní pracovní sílu a stát se centrem digitálních aktiv.“

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 28 954 USD dle KMC.

Závěr

Stejné ambice jako bermudský ministr hospodářství a práce má také americký starosta Miami. V Evropě podobné centrum vzniká v tzv. Crypto Valley ve Švýcarsku. Podobná centra budou přibývat postupem času i na dalších místech.

Co si o tom myslíte vy? Souhlasíte s bermudským ministrem? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů. Na celou zprávu The Wall Street Journal se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah.

Celý článek zde |