HBO, Netflix a další streamovací služby na příští týden: Příchod Disney+, závěr trilogie Tomáše Vorla nebo padouch Chris Hemsworth

HBO, Netflix a další streamovací služby na příští týden: Příchod Disney+, závěr trilogie Tomáše Vorla nebo padouch Chris Hemsworth

Zdroj: Lucasfilm, Disney+

Netflix a HBO Max patří v tuzemsku mezi nejpopulárnější streamovací platformy a každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Společně s nimi pak zařazujeme také ostatní streamovací platformy. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, HBO Max a ostatních platformách pustit v týdnu od 13. června?

Cesta domů

Tomáš Vorel bezpochyby patří mezi nejlepší tuzemské režiséry a loni se mu po delší době povedlo uzavřít svůj dlouho budovaný příběh o programátorovi, který nalezl štěstí na vsi. Příběh započatý už ve snímku Cesta z města graduje a vrací se v něm všichni hrdinové z předcházejících dvou dílů. V hlavní roli se tak opět představují Tomáš Hanák, Bolek Polívka, Eva Holubová nebo Tomáš Vorel mladší. Jejich cesty končí, vedle toho nás pak, podobně jako u prvních dvou dílů čeká i oslava české krajiny.

Foto: Bontonfilm

Na cestu s Tomášem Vorlem se vydáme už 13. června.

Poločas

Legendární Jennifer Lopez se předloni spolu se Shakirou představila na Super Bowlu a jejich poločasová show je považována za nejlepší pěvecké vystoupení ve finále NFL vůbec. JLo nyní v dokumentu vzpomíná na toto proslulé vystoupení a ohlíží se i za svou bohatou kariérou. Rovněž vzhlíží do budoucna a přemítá, jaké bude její manželství s Benem Affleckem a další fáze herecké i hudební kariéry.

Foto: Netflix

Do soukromí JLo se podíváme 14. června.

Spiderhead

Jeff (Miles Teller) je už nějaký ten pátek zavřen v moderním zabezpečeném vězení. Jednoho dne přijme nabídku geniálního vědce Steva Abnestiho (Chris Hemsworth) a začne užívat zdánlivě neškodné pilulky jako pokusný králík. Tyto pilulky ale na Jeffa mají poměrně neblahý vliv. Že by nakonec Abnesti byl padouch?

Foto: Netflix

Nový netflixovský originál dorazí do nabídky 17. června.

Věž

Detektivové Sarah Collinsová a Steve Bradshaw jsou přivoláni k tragické nehodě, k níž došlo na věžáku Portland Tower v jihovýchodním Londýně. Na místě najdou těla zkušeného policejního důstojníka Hadleyho Matthewse a patnáctileté libyjské uprchlice Fary Mehenniové. Na střeše budovy objeví Sarah vyděšeného pětiletého chlapce a nedávno přijatou policistku Lizzie Adamsovou, kteří jsou jedinými svědky zločinu. Krátce před vyšetřováním Lizzie za záhadných okolností zmizí. Jak pátrání postupuje, případ se začíná vymykat kontrole a Sarah se Stevem zjišťují, co to vlastně znamená být policistou. Kriminální seriál z produkce ITV sází na u nás poměrně neznámé herce Jimmyho Akingboly a Gemmu Whelan.

Foto: ITV

Věž sledujte týdně na HBO Max.

Přichází Disney+!

Už 14. června se v našich končinách konečně spustí Disney+, streamovací služba studia Walt Disney Pictures. Aktuálně nejrychleji rostoucí konkurent Netflixu nabídne desítky populárních titulů a velkých filmových sérií. Najdeme na něm všechny klasické disneyovské animáky, jejich hrané remaky nebo Vetřelce s Predátory. Asi největším lákadlem jsou rozhodně Star Wars. V nabídce je všech devět filmů, dosavadní seriály, animované speciály a kraťasy a samozřejmě i nejnovější projekt Obi-Wan Kenobi.

Na příhody Bena Kenobiho se můžeme těšit příští dvě středy, tedy 15. a 22. června. Pokud jste ale stále neviděli čtyři již odvysílané, můžete na ně mrknout kdykoli.

Foto: Disney+, Lucasfilm

Vedle Star Wars diváky zaujme i nabídka marvelovek. Kromě všech filmů z vesmíru MCU má Disney+ v nabídce X-Meny, Fantastickou čtyřku nebo seriál Agenti S.H.I.E.L.D.u. Každou středu pak přibude nový díl aktuálního seriálu Ms. Marvel. Ten je pro fanoušky MCU povinností, neboť povede k filmu The Marvels.

Foto: Disney+, Marvel Studios

I Ms. Marvel můžeme sledovat každou středu.

Celý článek zde |