Indické kryptoburzy se připravují na svátky

Kryptoměnové burzy v Indii se připravují na nadcházející hinduistické svátky. Indické kryptoburzy tak vyzývají místní obyvatele, aby nakupovali a směňovali bitcoiny během blížící se prázdninové sezóny.

Kryptoburzy v Indii

Kryptoměnové burzy v Indii se snaží pro letošního hinduistickou sezónu svátků přilákat maloobchodníky a běžné obyvatele zahájením agresivních marketingových kampaní a rozdáváním kryptoměn v podobě airdropů.

Spoluzakladatel indické kryptoburzy Unocoin, Sathvik Vishwanath, pro zpravodajský deník The Economic Times řekl, že bitcoiny a dárkové poukázky mohou být pro uživatele zajímavou možností, protože v celém odvětví se očekává větší aktivita.

„Indický trh je o spoření, utrácení a obdarovávání během svátečního období. Děláme vše pro to, abychom měli naši platformu technický a provozně připravenou na tyto svátky.“

Zvyšování povědomí o kryptoměnách během tohoto indického období výrazně roste. Spoluzakladatel burzy Unocoin uvedl, že burza se propojila s webovými stránkami elektronického obchodování, aby zákazníci mohli nakupovat předplacené poukázky na dárkové poukazy.

Zajímavost :  Chaos pracuje pre Fica (komentár)

Spolu s uvedením produktu na trh kryptoměnové burzy zahajují rozsáhlé kampaně, které přivedou více uživatelů. Viceprezident marketingu kryptoměnové burzy WazirX, Rajagopal Menon, pro Financial Times prohlásil:

„Krypto obdarovávání je součástí naší produktové mapy. To poskytuje Indům příležitost posílat kryptoměny svým blízkým stejně snadno, jako odesílají e-maily.“

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 46 982 USD dle KMC.

Zajímavost :  Dobré ráno: NAKA a inšpekcia sa už ani netvária, že nejde o vojnu

Závěr

Kryptoměnové burzy v Indii se připravují na nadcházející svátky a snaží se tak přilákat mnoho dalších lidí. Legislativa v zemi však není příliš nakloněna volnému dýchaní pro kryptoměnové subjekty. V Indii nadále chybí správné regulace. Celý článek The Economic Times si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Neváhejte se přidat také na náš oficiální discord server.

Zajímavost :  Čtrnáct osobností českého průmyslu a obchodu převzalo medaile ministra průmyslu a obchodu

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO