Kellner obdržel vyznamenání in memoriam. Metnar ho ocenil za přínos v boji s covidem

Zesnulý majitel PPF Petr Kellner obdržel za přínos v boji proti covidu-19 resortní vyznamenání ministerstva obrany. Udělil mu jej ministr obrany Lubomír Metnar (za ANO). Metnar to v pátek řekl při zakončení vakcinace v pražském O2 universum, které pro očkování zapůjčila právě skupina PPF.

Metnar řekl, že poděkoval zástupcům firmy Bestsport, která halu vlastní a provozuje. Společnost je členem skupiny PPF, kterou založil v březnu zesnulý Kellner. Ministr poznamenal, že Kellnera vyznamenal „za přínos v boji proti covidu“.

Zajímavost :  Porazit inflaci nebude pro běžného smrtelníka jednoduché, říká Martin Viliš z Genesis Capital

„Vzniklo tady úžasné místo, kdy se splnily technologické možnosti a odhodlání zdravotníků a vojáků,“ řekl Metnar k očkovacímu centru v O2 universum. Během čtyř měsíců se v něm podle něj vystřídalo přes 700 vojáků, kteří pomáhali s chodem zařízení. Připomněl, že se do provozu zapojilo také 200 příslušníků aktivní zálohy.

V O2 universum, největším českém očkovacím centru, v pátek zdravotníci podali poslední vakcíny, celkem jich od května bylo 680 000.

Zajímavost :  Automobilka Škoda Auto přeruší kvůli nedostatku čipů výrobu ve všech...

Video: „Jsem Petr Kellner, podnikatel a táta.“ PPF zveřejnila zpověď tragicky zesnulého šéfa

„Jsem Petr Kellner, podnikatel a táta.“ PPF zveřejnila zpověď tragicky zesnulého šéfa. | Video: Twitter/ Vladimír Mlynář

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO