Laetitia Casta pre SME: Uniknúť pred kolektívnym násilím Parížanov ma stojí čoraz viac síl

26. apr 2022 o 18:30  I Platený obsah

Jej manžel mal trému, keď ju mal prvýkrát pred kamerou.

Hovorí sa tomu prominentný pár. LAETITIA CASTA, ikona filmu, ktorej busta je na francúzskych radniciach, sa vydala za herca a režiséra Louisa Garrela, ktorý pochádza z váženej filmovej a intelektuálskej rodiny.

Na glamour si však veľmi nepotrpia, ani keď sú v Cannes a prestierajú im pod nohy červený koberec.

V komédiách, ktoré spolu nakrúcajú, bez komplexov odhaľujú svoj rodinný život. V kinách majú práve Krížovú výpravu, v ktorej sa bezmocne prizerajú na to, ako im dieťa tajne rozpredáva najluxusnejšie veci, pretože chce zachrániť klímu.

Musia sa ich deti zapájať do spoločnej práce? A čo sa stalo s jej šatami od Diora?

„Louis nemohol niekoľko nocí spať,“ odhaľuje zákulisie svetovej premiéry herečka, ktorá už presne vie, čo je vo svete modelingu a filmu úspechom.

Súvisiaci článok Sorrentino pre SME: Po smrti rodičov som sa cítil ako na snobskej večeri Čítajte 

Dokážete na pľaci zabudnúť, že ste režisérova manželka?

Bez problémov. Tie dve ženy – jedna doma a druhá na pľaci – nemajú nič spoločné. Na pľaci som herečka so svojimi nápadmi a tvorivými názormi, viem, čo chcem z postavou zo scenára urobiť. Louis to musel akceptovať.

A ako to prijímal?

Keď sme spolu nakrúcali prvý film Verní neverní, mala som pocit, že trochu zápasí s trémou. A myslím si, že to nebol ten typ trémy, ktorú režisér normálne má. Videla som, že nechce predo mnou zlyhať.

Celý článek zde |