MetLife má nového šéfa pro Česko a Slovensko

Pojišťovna MetLife má od října nového generálního ředitele pro Česko a Slovensko. Stal se jím dosavadní finanční ředitel Pavol Dorčák.

Ve vedení nahradil Maria Valdese, který byl povýšen na místo generálního ředitele MetLife pro oblast Mexika. Ta se v rámci celosvětového působení pojišťovny MetLife řadí k největším, zdůraznila firma.

Pavol DorčákZdroj: MetLife

Pavol Dorčák

Letos třiačtyřicetiletý Dorčák nastoupil do pojišťovny MetLife v březnu 2006 do oddělení financí a interního auditu. V lednu 2011 se stal finančním ředitelem pro Slovensko a v roce 2018 se jeho působnost rozšířila i na další země, konkrétně Česko, Rumunsko, Maďarsko, Bulharsko, Rusko a Ukrajinu. Vystudoval Ekonomickou univerzitu v Bratislavě. Je ženatý a má dvě děti.

Zajímavost :  Energetická kríza prudko zvýšila dovoz uhlia do Číny

„Rád bych všechny ubezpečil, že priority naší společnosti se mým nástupem do funkce nijak nemění. I nadále nám půjde zejména o plné uspokojení potřeb klientů a poskytování prvotřídního servisu prostřednictvím interní agenturní sítě, špičkových makléřských společností i obchodních partnerů,“ říká Dorčák. V Česku i na Slovensku vidí potenciál pro další rozvoj MetLife. „Mým cílem a posláním bude naplno jej využít,“ dodává.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO