Pellegrini ukazuje, aký je prijateľný (komentár)

15. mar 2023 o 16:39  I 

Chodí diskutovať sám a chváli sa návštevami.

Hneváme sa na Ficov Smer, že si z médií urobil súpera v kampani. No Pellegriniho zakrádanie sa éterom by bolo načim tiež podrobiť skúmaniu.

Predstavitelia Hlasu síce chodia do diskusií a samotný líder dal v poslednom čase pár rozhovorov, ktoré asi aj mali ambíciu byť profilové, nedá sa však prehliadnuť, že kritické médiá obchádza oblúkom.

Článok pokračuje pod video reklamou

Článok pokračuje pod video reklamou

Kým jeho spolustraníci si to chodia odtrpieť do relácií s oponentmi, Pellegrini si stanovil formát chránenej dielne, kde sa ho pýtajú tak, aby nestratil náladu a úsmev.

Nechceme byť nevďační, keďže vďaka kolegom z Nového Času, Plusiek a RTVS sme sa dozvedeli, kde je a kam by chcel kráčať. Parafrázujeme: Pellegrini vraj nestojí o partnerstvo s niekým, koho program je revanš, neponúka Slovensku víziu a zahraničie by ho izolovalo.

Výborne, pod týmto opisom si aj kohosi vieme predstaviť.

Môže to byť prísľub, že Fico ostane na kôpke len s fašistami, ak by vo voľbách hoc aj zvíťazil. Stále sa nám však chce veriť, že aj nahnevaný našinec túžiaci poslať Matoviča so spolupáchateľmi tam, kam posiela Káčer, by zároveň radšej volil neostať v hanbe pred susedmi.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO