Porazte infláciu s fixným úrokom 7 % ročne

Veď si to skúste prepočítať. Máte na svojom účte napríklad 10 000 eur. Na konci roka tam budete mať síce tú istú sumu, ale reálne si za ňu kúpite o stovky eur menej ako pred rokom. Na neúročených účtoch majú Slováci stále viac ako 50 miliárd eur, ktoré len strácajú na hodnote. Nechcete s tým niečo urobiť?

Jednou z možností je investícia do dlhopisu Proxper s fixným úrokom 7 % ročne. Vložiť môžete už od 7 000 eur a výnos vám bude vyplácaný ročne. Vaše peniaze budú investované hlavne do developerských projektov investičnej skupiny Proxenta. Zhodnotiť ich tak môžete na rastúcom realitnom trhu s veľmi atraktívnym úrokom.

Investičná skupina Proxenta je treťou najväčšou investičnou spoločnosťou na trhu. Spravuje projekty za viac ako 370 mil. eur. Na trhu pôsobí od roku 2009 a svoje aktivity sústreďuje len do oblastí, v ktorých má dlhoročné skúsenosti. Za investíciami sú vždy konkrétne projekty, ktoré môžete vidieť reálne rásť.

O kvalite developerských projektov Proxenty svedčia aj ocenenia ako Developer roka 2021 a 6. miesto v TOP 50 stavbách Slovenska za rezidenciu Tabáň v Nitre. Ocenenia udeľoval časopis ASB (Architektúra Stavebníctvo Biznis).

2fotky v galérii Kesselbauer Zdroj: Proxenta

Viac informácií o investovaní do dlhopisu Proxper nájdete na www.proxenta.sk/proxper.

2fotky v galérii Račianske Myto Zdroj: Proxenta

Celý článek zde