Rubenstein: Kryptoměny jen tak nezmizí

Americký miliardář, podnikatel a bývalý vládní úředník Bílého domu, David Rubenstein, v nedávném rozhovoru prohlásil, že kryptoměny v dohledné době jen tak nezmizí. Dle jeho slov je džin vypuštěn z lahve a kryptoměnový průmysl tu zůstane.

Právě běží stream:

YouTube video

Rubenstein: Džin je vypuštěn z lahve

Spoluzakladatel Carlyle Group a bývalý vládní úředník Bílého domu před nedávnem vystoupil v podcastu, kde hovořil o kryptoměnovém průmyslu. Dle jeho slov kryptoměny v dohledné době jen tak nezmizí.

Rubenstein uvedl, že v době globální nejistoty, narůstající inflace a finančním krizím by digitální aktiva mohla být mnohem lepším řešením než tradiční fiat měny. Za největší výhodu kryptoměn považuje jejich decentralizovanou a soukromou povahu:

„Myslím si, že mnoha lidem se líbí, že jsou soukromé. Opravdu nemůžete vědět, kolik kdo vlastní. Skvěle se přenášejí po celém světě.“

Americký miliardář prohlásil, že dosud nevlastní žádnou kryptoměnu, ale investuje do společností, které jsou součástí tohoto sektoru. Rubenstein také věří, že kryptoměny by mohly být extrémně cenné pro lidi na Ukrajině a v Rusku, protože obě země procházejí vážnou finanční krizí kvůli válečnému konfliktu.

„Mít nějakou kryptoměnu vám pravděpodobně umožní cítit se lépe, že můžete mít něco, co je mimo kontrolu vlády a není to závislé na tom, že vám banka zavře své dveře.“

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 40 144 USD dle KMC.

Závěr

Davida Rubensteina můžeme zařadit mezi další významné osobnosti ze světa financí, který změnil v průběhu let názor na kryptoměny. Ačkoliv byl zprvu skeptický, nyní se k průmyslu staví kladně. Co si o tom myslíte vy? Na celý podcast s bývalým vládním úředníkem Bílého domu se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah.

Celý článek zde |