Ryanair zamíří nově z Ruzyně dvakrát týdně do Varšavy

Letecká společnost Ryanair zahájila provoz nového leteckého spojení z Prahy do Varšavy. Linka bude dostupná dvakrát týdně v rámci letového řádu obnovy spojení Ryanair z Prahy pro léto 2021. Ten nabízí více než 100 letů týdně do 30 destinací.

Společnost Ryanair se po pandemii koronavirové pandemii obnovovat konektivitu Prahy a oživovat zastavená letecká spojení. S nástupem rušných letních měsíců července a srpna pomůže nová linka Praha – Varšava, společně s dalšími lety do evropských populárních prázdninových destinací, posílit letecký provoz a cestovní ruch v regionu v době, kdy v celé Evropě pokračují očkovací programy.

Letový řád obnovy spojení Ryanair z Prahy pro léto 2021 nabízí více než 100 letů operovaných na týdenní bázi, celkem 30 linek, jedno nové spojení do Varšavy, na letiště Modlin.

Zajímavost :  Kypr se od pondělí přesune mezi tmavě červené země, do Španělska postačí formulář

Dále také lety do populárních evropských prázdninových destinací včetně Bari, Korfu, Malagy, Palmy de Mallorca, Rhodosu a Zadaru a víkendové pobyty v Bruselu, Kodani, Londýně, Milánu a Římě.

Čeští klienti si už nyní mohou rezervovat letní dovolenou za ještě nižší ceny (s garancí nulových poplatků za změnu letenky v případě změny plánů).

K oslavě zavedení nové linky zahajuje společnost Ryanair prodej míst v letadlech na 549,- Kč pro cesty do října 2021. Letenky lze koupit do nedělní půlnoci 18. července na webových stránkách společnosti Ryanair.

Zajímavost :  MPO předkládá klíčové zákony pro budoucnost české energetiky

„Jsme rádi, že můžeme oslavit náš první let na lince z Prahy do Varšavy, na letiště Modlin, kterou budeme provozovat dvakrát týdně,“ říká manažerka společnosti Ryanair pro prodej a marketing ve střední a východní Evropě a na Balkáně Olga Pawlonka.

České rodiny a cestovatelé si nyní mohou zarezervovat letní dovolenou s vědomím, že pokud se jejich plány změní, mají možnost si datum cesty bezplatně posunout a to až do konce prosince 2021.

První let na své nové lince z Prahy slaví společnost Ryanair tím, že do prodeje uvolňuje místa za ceny začínající na pouhých 549,- Kč pro cesty do 31. října 2021. Místa v letadlech bude možné koupit do nedělní půlnoci 18. července.

Zajímavost :  Odstávka horkovodu z Dětmarovic: V Orlové a Bohumíně nepoteče dva dny teplá voda

(ede, nik)

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO