Tipy na tento týden

Ať už vás čeká pohodový nebo náročný týden, pár tipů pro lepší den nikdy neuškodí. Přinášíme vám skutečně originální nápady, které uvítáte. Na své si přijdou zejména milovníci literatury nebo dokonalého jídla. Neošidíme ani osoby podnikající nebo plánující svatbu. Originální tip v článku pak čeká i na sázkaře.

Poděkujte svým klientům a zaměstnancům

Na své podnikání nejste nikdy sami. Stojí za vámi nejen vaši spokojení klienti, ale také věrní zaměstnanci. Odměnit se těmto důležitým lidem představuje třešničku na dortu vzájemné spolupráce. Zvolte proto speciální firemní dárky, jež dozajista ocení. Na e-shopu UniPresent najdete skutečně pestrou škálu předmětů, takže zvládnete obdarovat i ty nejnáročnější osoby. Díky online kalkulátoru potisku a vizualizaci loga vidíte okamžitě konečný produkt doplněný o vaše firemní logo a nekoupíte tak zajíce v pytli. Vyberte si z produktů ty, které odpovídají vaší filozofii a marketingu. Reklamní předměty od UniPresent vám zajistí dlouhodobou spolupráci.

Sázení zdarma je reálné

Láká vás sázení, ale nechcete utrácet peníze? Pak máme pro vás skvělou zprávu. Věděli jste totiž, že lze sázet na sportovní nebo společenskou událost zdarma? Stačí využít registrační bonusy sázkových kanceláří! Na stránkách kurzovesazeni.com najdete seznam všech důvěryhodných společností, které vám nabídnou bonusy bez nutnosti předchozího vkladu. Tak neváhejte a vyzkoušejte své štěstí. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Hry se mohou účastnit osoby starší 18 let.

Zajímavost :  Pavel jmenuje Ženíška ministrem ve čtvrtek, oznámil Hrad po společné schůzce

Zabavte své svatební hosty

Svatba znamená spoustu příprav a také nervů, zda se budou hosté náležitě bavit. Dopřejte jim netradiční zábavu, a to fotokoutek na svatbu. Ten představuje skvělý způsob, jak zachytit nezapomenutelné okamžiky vašeho velkého dne. Umístěný ve strategickém bodě na oslavě láká hosty k vytváření zábavných a spontánních snímků s použitím různých rekvizit a pozadí. Od tradičních kulis s květinami až po originální tematické dekorace. Svatební fotokoutek přidává do atmosféry neformální šarm a pomáhá vytvářet vzpomínky, které zůstanou navždy.

Zajímavost :  Čínské léky drží Evropu v kleštích. Obchodní válka i boj o Tchaj-wan mohou výpadky ještě zhoršit

Dejte knihám druhou šanci

Říká se, že každý si zaslouží druhou šanci. A platí to i pro knihy. Pokud chcete prodat knihy nebo naopak vyhledat titul, který třeba již není běžně dostupný, mrkněte na online antikvariát Restorio. Najdete zde ohromné množství kvalitních knih (včetně zahraničních titulů) za atraktivní ceny. Udělejte něco pro svoji peněženku a životní prostředí. Co kniha, to originální příběh, který vás pohltí. Desítky žánrů, stovky autorů, tisíce knih. To je Restorio. Kvalitní knihy z druhé ruky za výhodné ceny.

Dopřejte si skvělé jídlo v originální restauraci.

Jestliže jste už dlouho nezažili jedinečný gastronomický zážitek, pak vyrazte do restaurace Pru 58. Čím je tak jedinečná? Může za to filozofie udržitelnosti, kterou restaurace dodržuje.  Veškeré pokrmy připravuje tým profíků v čele se Štěpánem Návratou z lokálních surovin, kterým dodávají punc asijské exotiky. Pro skutečné požitkáře má restaurace v nabídce degustační menu. Kromě lahodného jídla na vás čeká i nádherné prostředí, ze kterého se vám bude těžko odcházet. Pražská restaurace Pru 58 – to je Asie s lokálním twistem v centru Holešovic.

Zajímavost :  Polský modulární reaktor pro výrobu vodíku dostal souhlas ministerstva

Zdroj Zde