Top 5 nejlepších metaverse kryptoměn podle kryptoanalytika Austina Arnolda

Influencer a obchodník s kryptoměnami Austin Arnold z kanálu Altcoin Daily jmenoval svůj žebříček nejlepších altcoinů, které jsou zaměřeny na metaverse.

Top 5 metaverse kyptoměn

Kdo měl dříve pocit, že se v kryptosvětě věci dějí pomalu a změny přichází zdlouhavě, musel pod tíhou událostí posledního roku přehodnotit svůj pohled. Kdo z vás loni v létě obchodoval na nějaké decentralizované burze nebo využíval jiné DeFi projekty? Koho by napadlo, že v roce 2021 udělá Mark Zuckerberg z metaverse svou životní vizi.

Časopis TIME dostane zaplaceno v Ethereu za spuštění týdenního zpravodaje Into the Metaverse a seznamu TIME 100 Companies pro metaverse… Jestliže rok 2017 byl hypem slibů a nabídek, nyní zažíváme hype konkrétních produktů a jejich využití. Může se jednat o zásadní moment na cestě kryptoměn za svou masovou akceptací a metaverse, o kterém včera nikdo nemluvil, je dnes jedním ze žhavých kandidátů na příští „DeFi a NFT“, tedy příští vlnu hypu.

Austin Arnold pojmenovává metaverse tokeny, o kterých se domnívá, že mají největší potenciál z hlediska fundamentů.

Theta Network (THETA)

„Vzhledem k tomu, že metaverse a ‚virtuální živé‘ události a hraní založené na metaverse neustále rostou, Theta je umístěna jako klíčová infrastruktura, která je pohání napříč technologickým stackem,“ uvádí Arnold a dodává:

„Jejich vysoký počet souběžných uživatelů metaverse živých událostí se perfektně hodí pro peer-to-peer video a doručování dat a ukazuje potřebnost protokolu Theta.“

Gaia Everworld (GAIA

Další na seznamu je Gaia Everworld (GAIA). Tato kryptoměna je multiregionální fantasy hra ležící na blockchainovém řešení Polygon (MATIC), kde hráči mohou prozkoumávat a budovat království.

„…Můžeme vidět některá z velkých jmen podporujících tento projekt – Polygon, AU21 Capital, Bullperks, EnjinStarter… rozhodně odlišující prvek. Také rozdíl: technologie. Mají Unity 3D, mají Unreal Engine a samozřejmě stojí na Polygonu.“

Star Atlas (ATLAS)

Do třetice možná méně známých projektů tu máme vesmírnou dobrodružnou hru postavenou na blockchainu Solana s nezaměnitelnými tokeny (NFT). Podle Arnolda je Star Atlas (ATLAS) na radaru kvůli jeho rychle rostoucí fanouškovské základně.

„…Star Atlas Discord právě dosáhl 100 000 členů. To je velký úspěch pro komunitu [a] tým.“

Axie Infinity (AXS) a Decentraland

A konečně jsou zde dva altcoiny, které již většina z vás dobře zná. V první řadě samozřejmě platforma virtuální reality Decentraland (MANA), což je takový „Bitcoin“ mezi Metaverse altcoiny.

O něco méně významný, ale přesto velmi zajímavý, je projekt známé blockchainové výdělečné hry Axie Infinity (AXS)

Závěr

Metaverse je rozhodně jednou z oblastí kryptoměn, kterou se vyplatí sledovat. V tomto článku jsme vám představili 5 zajímavých kryptoměn, které jdou touto cestou.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO