Toto jsou nejvíce býčí AI tokeny roku 2023: Render, Fetch.ai, yPredict

Umělá inteligence (AI) nadále formuje různá průmyslová odvětví, od zdravotnictví po automobilový průmysl, ale má také významný dopad na trh s kryptoměnami. To vedlo k rozvoji AI kryptoměnových projektů, které používají specializované AI tokeny jako základní měnu pro blockchainové platformy. Tyto tokeny nabízejí uživatelům možnost odemknout funkce a služby podporované umělou inteligencí.

V tomto článku prozkoumáme 3 AI kryptoměnové projekty, ohledně kterých jsou obchodníci optimističtí: Render, Fetch.ai a yPredict. Uvedené projekty nabízejí různé aplikace, od decentralizovaných obchodních platforem až po nástroje prediktivní analýzy. Zatímco některé jsou již v provozu, yPredict se stále nachází ve fázi předprodeje.

*Reklamní článek

Revoluce vykreslování: co dělá z Renderu důležitý AI krypto projekt

Render se zaměřuje na poskytování řešení pro vykreslování založené na GPU. Projekt velmi zjednodušuje komplikovaný proces převodu 2D nebo 3D počítačových modelů do živé grafiky. Tím, že vám platforma umožňuje používat vlastní GPU k dokončení úloh vykreslování, demokratizuje proces vykreslování v cloudu.

Platforma tedy umožňuje uživatelům plynule zpeněžit svůj nevyužitý výpočetní výkon.

Cílem projektu Render Token je odstranit technické překážky a náklady na centralizované vykreslovací služby. RNDR ihned po spuštění získal velkou dynamiku díky svému inovativnímu případu použití jako token správy a utilit umožňující decentralizované, vysoce výkonné počítačové služby specializované na rendering.

Fungování Render Network lze přirovnat k tržišti, kde mohou uživatelé využít výkon GPU pro různé úlohy vykreslování v rámci různých oblasti, jako jsou videohry, film, VR a další. Využitím síly umělé inteligence a strojového učení síť optimalizuje distribuci zdrojů a podporuje extrémně výkonné a efektivní prostředí pro tyto účely. Uživatelé, kteří na platformě nabízejí vykreslovací služby, mohou získat tokeny RNDR, které lze koupit, prodat nebo držet jako investice na různých kryptoměnových burzách.

Klíčovou součástí platformy je průzkum obsahu generovaného AI ze strany Render Network. Dalším zajímavým nástrojem v rámci ekosystému Render je Stable Diffusion, který umožňuje uživatelům snadno vytvářet obrázky pomocí textových výzev. To demonstruje pokrokový přístup týmu stojícího za vývojem protokolu ke vznikajícím technologiím.

Aktuálně se cena tokenu nachází 82 % pod svým historickým maximem. Rozsáhlé možnosti RNDR v oblasti distribuovaných služeb Web3 a umělé inteligence z něj však činí zajímavou investiční příležitost pro ty, kteří si uvědomují dlouhodobý potenciál projektu v oblasti digitální tvorby.

Fetch.ai: Budování chytřejší budoucnosti

Fetch.ai je dalším hráčem v aréně AI ​​kryptoměn, projekt zjednodušuje každodenní úkoly prostřednictvím AI a blockchainu. Blockchainový projekt propojuje zařízení, služby, organizace a lidi prostřednictvím autonomních softwarových programů, které se nazývají agenti.

Startup Fetch.ai byl založen v roce 2017. Jeho zakladatelé tvrdí, že se tito agenti budou časem učit a přizpůsobovat, díky čemuž budou poskytovat efektivnější řešení v různých odvětvích.

Síť kombinuje technologii distribuované účetní knihy, řízené acyklické grafy a strojové učení. Systémy Fetch.ai se učí podle rozsáhlých datových sad, ke kterým mají agenti přístup. Tvůrci tohoto projektu tvrdí, že může významně zlepšit a zefektivnit průmyslová odvětví, jako je doprava, energetika a finance.

Agenti získávají informace z otevřeného ekonomického rámce, kde jsou data ukládána a zpracovávána algoritmy AI. Smart Ledger Fetch zaznamenává a rozděluje transakce. Síť ke svému fungování využívá konsensus typu „proof-of-stake“ po vzoru protokolu Tendermint blockchainu Cosmos.

Základem fungování ekonomiky projektu je token FET. V této AI kryptoměně probíhají všechny transakce v rámci ekosystému, ale také odemyká přístup k síťovým zdrojům a zároveň odměňuje operátory uzlů. Uživatelé mohou také stakovat své FET, čímž získávají roční úrok, který se aktuálně pohybuje kolem 10 %. Staking také umožňuje uživatelům mluvit do řízení platformy. Tvůrci Fetch.ai si stanovili za cíl vytvořit síť, kde může ekonomická aktivita vzkvétat bez lidského dohledu a zásahu.

Fetch.ai patří mezi průkopníky co se týče kombinace umělé inteligence, strojového učení a technologie blockchain. Projekt ukazuje potenciál pro zvýšení efektivity a automatizace napříč průmyslovými odvětvími.

Fetch.ai není jen pro osobní úkoly, projekt také nachází svou roli v decentralizovaném financování (DeFi). V sektoru kryptoměn dokáže identifikovat tokeny, které jsou na jedné burze levnější než na druh, robot může dokonce tyto tokeny zakoupit za vás.

Tvůrci Fetch.ai usilovně pracují na vývoji integrací v reálném světě, aby případy použití decentralizovaných agentů rozšiřovali.

Tým stojící za projektem chce vytvořit rozsáhlý model pro decentralizované systémy optimalizované pro strojové učení. Realizování této vize však bude vyžadovat ještě mnoho testování a zdokonalování, což činí z FET zajímavou investiční příležitost.

WriteMingle: Váš komplexní nástroj pro snadné vytváření obsahu od yPredict

Kryptoměnový projekt yPredict před několika dny spustil beta verzi svého nástroje řízeného umělou inteligencí s názvem WriteMingle. Cílem je usnadnit a zefektivnit vytváření obsahu.

Tento nástroj zvládne pomocí zpracování přirozeného jazyka odstranit z psaní obsahu únavné úkoly, jako je kontrola gramatiky a výzkum klíčových slov. To znamená, že se tvůrci mohou soustředit již pouze na strategii obsahu.

Aktuálně probíhá nábor beta testerů, protože se yPredict snaží z WriteMingle učinit nepostradatelného spojence pro autory napříč odvětvími.

Spuštění beta verze tohoto nástroje přichází poté, co tvůrci yPredict oznámili, že se snaží rozšířit dosah a použití platformy mimo řešení pro analýzu kryptoměn. S novým nástrojem WriteMingle projekt cílí na širší publikum tvůrců obsahu napříč odvětvími.

Startup propaguje tento software jako “zpřístupnění tvorby prémiového obsahu všem prostřednictvím jednoduchého rozhraní a robustní sady funkcí.” Mezi zajímavé funkce, které stojí za zmínku, patří neomezený počet spolupracujících editorů, hodnocení AI ohledně plagiátorství a kontrola SEO. Naleznete zde také generátor obrázků poháněný umělou inteligencí a doporučení pro optimalizaci na stránce, která jsou automaticky generována AI.

Cílem yPredict je učinit z WriteMingle nákladově efektivní řešení pro střední až velké týmy zabývající se tvorbou obsahu. Testovací verze je v současné době zpřístupněna vybraným uživatelům zdarma, přičemž úplné komerčním spuštěním je naplánováno na konec tohoto roku.

Podmínkou účasti v beta testech je nákup nativních tokenů ekosystému YPRED v právě probíhajícím předprodeji. Předprodej probíhá nad očekávání dobře, přičemž projekt dosud získal již více než 3,89 milionu dolarů. Investory oslovila nadcházející sada analytických produktů startupu, mezi které patří také yPredict Predictions a yPredict Marketplace.

Produkty yPredict, které jsou výsledkem společného úsilí obchodníků, vývojářů a kvantových analytiků, jsou vytvářeny tak, aby uživatelé získali dostatek informací pro vytváření vítězných taktik na rychle se měnících trzích.

Podle tvrzení vývojářů budou jejich produkty použitelné v různých sektorech, včetně zdravotnictví, financí a lidských zdrojů.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO