Tým Shiba Inu varuje před podvody

Tým stojící za memo kryptoměnou Shiba Inu (SHIB) vydal veřejné varování před probíhajícími online podvody, které se primárně zaměřují na altcoinové investory zajímající se o tokeny SHIB. 

Proaktivní upozornění na podvod přišlo ve formě tweetu s podrobnostmi o různých metodách používaných k podvedení nicnetušících obětí z komunity Shiba Inu.

Ve varování se dále píše:

„Na všech sociálních sítích je sdílena falešná skupina Shiba Telegram. Podvodníci se vydávají za oficiální účty a vytvářejí falešné uživatele. Tito podvodníci odpovídají na obecné příspěvky.“

Zatímco Shiba Inu přitahuje ctižádostivé kryptomilionáře a miliardáře, podvodníci zvýšili své úsilí a zaměřili se na neopatrné investory na platformách sociálních médií, včetně Twitteru a Telegramu.

Kromě toho upozornění na podvod Shiba Inu zdůraznilo, že komunita nenabízí žádný druh propagace včetně výsadků, bonusů nebo dárků. Obecně se od investorů očekává, že si střeží svůj klíč k peněžence, přihlašovací údaje a vyhýbají se připojení a sledování falešných účtů na sociálních sítích.

Další psí tokeny

Na základě inspirace úspěchem Shiba Inu začaly kryptotrh zaplavovat četné tokeny se psí tématikou. Naposledy dosáhl SHIB 28. října historického maxima 0,000086 USD, nyní se nachází na hodnotě 0,000044 USD.

Vývojový tým Shiba Inu také vyvinul a vydal další token s názvem Doge Killer (LEASH), který také nedávno zaznamenal 130% nárůst.

Kromě běžného přijetí tokenu rostoucí komunita investorů umístila SHIB na některé z nejpopulárnějších krypto burz, včetně Binance.US a Crypto.com.

Hype kolem spinoffu Dogecoin (DOGE) je připisován prodlouženému období býčího trhu, které přineslo vysoké zisky pro malé investice. Aktuální hodnota Doge je nyní 0,2236.

Závěr

Ačkoliv se v posledním období meme coinům dařilo, objevují se četná tvrzení, že mají letos to nejlepší již za sebou. Například Mike McGlone, analytik ze zpravodajského kanálu Bloomberg, tvrdí, že vrchol již překonán nebude. Ve světě kryptoměn je ale možné vše.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Rádi vás také přivítáme na našem oficiálním discord serveru ZDE.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO