[Večerní souhrn článků] • Bitcoin čelí důležitému odporu, cena vzrostla nad 23 000 USD • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin čelí důležitému odporu, cena vzrostla nad 23 000 USD

Cena největší kryptoměny světa dnes opět vzrostla o několik procent nahoru, když překonala hranici 23 000 USD. Podle analytika Crypto Tony čelí kryptoměna případu pozorování. Dobře si vedla i druhá největší kryptoměna, Ethereum. V době psaní zprávy se cena BTC pohybuje okolo 23 287 USD dle KMC. Další informace o vývoji kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách.

Analýzy a trhy

YouTube video

19.07.22 Analýza BTC/USD – Impuls nahoru se solidními objemy

Bitcoin (BTC) včera předvedl přesně to, co jsme potřebovali. Tvrdil jsem, že v grafu musíme konečně vidět impulsní svíci, a to v doprovodu zvýšených objemů. A to nám právě pondělní svíce dala. Má impulsní podobu a objemy jsou vůbec nejvyšší od 13. června.

19.07.22 [Přehled trhu +15,8% a BTC, ETH] Růst thu brzo (ne)skončí!

Je to už měsíc co Bitcoin dosáhl letošního dna na 17 500 USD. V rámci grafu sledujeme růst crypto trhu již měsíc v kuse a růst se nevyhnul ani Ethereu, který již atakuje hodnoty 1500 USD. Jak to vypadá na grafu?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Americký poslanec Brad Sherman vyzývá SEC, aby „šla po“ kryptoburzách, které obchodovaly s XRP

Komise pro cenné papíry a burzy čelí grilování před Kongresem a jeden kongresman prosazuje další právní kroky proti krypto burzám.

Ruští aktivisté se obracejí na kryptoměny při poskytování dočasného domova uprchlíkům

Mezi dobrovolníky, kteří často bez pomoci úřadů pomáhají uprchlíkům, patří i Rusové. Někteří aktivisté se uchylují ke kryptu, aby mohli přijímat dary.

CryptoQuant: Těžaři čelí kapitulaci, bitcoin by mohl klesnout pod 20 000 USD

Masivní pokles ceny bitcoinu v letošním roce způsobil, že řada velkých těžařů se muselo zbavit svých digitálních aktiv. CryptoQuant varuje, že by cena bitcoinu mohla v krátkodobém horizontu klesnout pod hranici 20 000 amerických dolarů.

Krypto trh se týden před dalším zasedáním Fedu rozsvítil zeleně

Trh s kryptoměnami začal po delší době vykazovat býčí náznaky. Pozorovatelé si však stále nejsou jisti, zda se trend skutečně obrací.

Binance převálcovala Coinbase a stala se burzou s největším počtem držených BTC

Uprostřed nejistoty na trhu s kryptoměnami si obchodníci a investoři dávají velký pozor také na to, jakou burzu používají k obchodování se svými digitálními aktivy.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde |