[Večerní souhrn článků] • Bitcoin dnes klesl pod 30 000 USD • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin dnes klesl pod 30 000 USD

Cena největší kryptoměny světa dnes zažila velkou jízdu po horské jízdě, když bitcoin dnes klesl krátce pod hranici 30 000 USD a poté opět vzrostl na původní hodnoty. V době psaní zprávy se cena BTC pohybuje okolo 30 280 USD dle KMC.

Analýzy a trhy

YouTube video

11.05.22 Analýza BTC/USD – Trh nám zkoprněl (Update – vypadá to bledě)

Bitcoin (BTC) nám tedy stále konsoliduje v tom širokém cenovém pásmu, které je zhruba vymezeno 29 000 – 33 000 USD. Avizoval jsem, že je vysoká pravděpodobnost toho, že se bitcoin uvnitř tohoto pásma bude jistý čas plácat.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Šéf SEC obviňuje kryptoburzy z obchodování proti klientům

Přestože trh s kryptoměnami roste stále rychleji a každý den přibývají nové kryptoměny a burzy, úřady v některých zemích zvyšují své úsilí o regulaci této nové třídy aktiv a jejích uživatelů.

FED si přihřál svou CBDC polévku v žáru probíhající katastrofy stablecoinu terraUSD (UST)

Americká centrální banka (FED) vytáhla těžké zbraně proti soukromým stablecoinům během propadu UST. Vyzdvihuje CBDC.

Jesse Powell: Pokud bitcoin klesne na 20 000 USD, půjdu all-in

Spoluzakladatel a generální ředitel jedné z největších kryptoměnových burz, Jesse Powell, ve svém nedávném příspěvku uvedl, že pokud cena bitcoinu klesne na 20 000 USD, půjde all-in. Co dalšího CEO kryptoburzy Kraken prohlásil?

Propad je tady, ale i akce na 0% fee pro dokoupení kryptoměn za koruny do 24:00

Pokud uvažujete, zda dokoupit kryptoměny za koruny v některé ze směnáren, dnes můžete využít akce směnárny FastChange, kde do 24:00 nakoupíte, ale i prodáte se zvýhodněným kurzem.

LUNA již klesla o neuvěřitelných více než 90 % a Binance pozastavila výběry – co bude dál s UST?

Oblíbená kryptoměnová burza Binance v úterý oznámila, že pozastavila výběry pro LUNA Terra a její sesterský token UST. Opatření firmy přichází uprostřed extrémně volatilního období pro oba výše jmenované tokeny.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde |