[Večerní souhrn článků] • Bitcoin klesl pod hranici 21 000 USD, MMF varuje před recesí • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin klesl pod hranici 21 000 USD, MMF varuje před recesí

Cena bitcoinu dnes klesla pod hranici 21 000 USD. Výrazný pokles zaznamenaly také další významné kryptoměny. Pokles nastal během vydání zprávy Mezinárodního měnového fondu, která předpovídá zpomalení globálního růstu. Populární analytik PlanB však vyzval investory, aby ignorovali současný pokles a věří, že bitcoin jednoho dne vzroste nad 100 000 USD. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

26.07.22 Analýza BTC/USD – Jsme zpátky ve struktuře lokálního dna

Bitcoin (BTC) se skutečně propadl zpátky do struktury dna. Ale nebylo to hned tak jasné, protože včera večer šlo sledovat iniciativní obranu na cenové hladině 21 800 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Vláda USA nově definuje recesi, aby se jí vyhnula

Americká vláda nově definovala konvenční význam recese, údajně proto, aby se její ekonomika nedostala do recese dříve, než by chtěla. Nebo vůbec.

Tesla hlásí zisk 64 milionů dolarů z prodeje 75 % bitcoinů

Elektromobilka Elona Muska Tesla, která nedávno oznámila prodej 75% zbývajících bitcoinů, údajně vykázala z tohoto prodeje zisk v řádu desítek mil. dolarů.

Morgan Stanley: Je čas na nákup salvadorských dluhopisů

Bankovní gigant Morgan Stanley ve své nedávné zprávě uvádí, že aktuální cenové úrovně salvadorských dluhopisů jsou nákupní příležitostí. Dluhopisy jsou na nízké hodnotě kvůli nedávnému krachu trhu kryptoměn, který narušil hodnotu držených bitcoinů v zemi.

BTC hodleři neprodávají a žraloci ve velkém hromadí

Medvědí trh se ukázal jako nerespektující status, což je evidentní v jeho škodlivém dopadu na pohyb ceny digitálního zlata. Nicméně, jak je uvedeno na grafu Santimentu, zdá se, že bitcoinoví žraloci rychle hromadí bitcoiny při aktuální kryptozimě.

Třetí největší politická strana USA veřejně vyjádřila souhlas s bitcoinem

Zdá se, že kryptoměny, jako je bitcoin (BTC), získávají ve Spojených státech stále větší podporu politiků. Třetí největší politická strana v zemi vyjádřila veřejný souhlas s tímto vlajkovým digitálním aktivem a ohledně jeho síly a budoucnosti je velmi optimistická.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde |