[Večerní souhrn článků] • Bitcoin opět stoupl na 20 000 USD • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin opět stoupl na 20 000 USD

Cena bitcoinu poprvé za pět opět vyrostla k hranici 20 000 amerických dolar a krátce překonala i tuto hranici. Dařilo se také druhé největší kryptoměně, když ETH stouplo nad hranici 1 100 USD. Podle analytika Hylanda bitcoin poprvé od prolomení 20 000 USD úspěšně vytvořil býčí divergenci v denním časovém rámci. Další informace naleznete v našich pravidelných technických analýzách. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

04.07.22 Analýza BTC/USD – Těch 19 000 USD je solidní držák

Bitcoin (BTC) nám sice nepřinesl to vytoužené rally, ale za to máme další týdenní close právě nad S/R levelem 19 000 USD. A to je pro nás právě zásadní informace.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Středoafrická republika představila projekt Sango a zklamala svět

Událost Sango Genesis byla objevná. Prezident Středoafrické republiky je zřejmě stejně zmatený jako starosta MiamiCoin Francis Suarez a starosta New Yorku Eric Adams. Oba byli zvoleni pod bitcoinovou platformou a poměrně rychle změnili náladu.

Kryptoměnoví skeptici se sejdou na první společné konferenci

Krypto skeptici se poprvé sejdou na anti-krypto konferenci a uprostřed medvědího trhu si společně proberou nevýhody kryptoměn.

Velká Británie a USA se spojily v oblasti regulace kryptoprůmyslu

Regulační orgány Velké Británie a Spojených států amerických spojily své síly v oblasti regulace kryptoměnového průmyslu. Regulátoři obou zemí považují spolupráci za klíčovou v rozvoji přeshraničních strategií.

Samsung vyrábí 3nm čipy, které lze použít pro těžbu bitcoinů

Jihokorejský technologický gigant Samsung začal vyrábět čipy pomocí své nejnovější 3nanometrové (nm) technologie, uvedla společnost ve čtvrtek. Nové čipy lze použít pro těžbu bitcoinů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

MEME
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde |