[Večerní souhrn článků] • Crypto.com integruje službu Google Pay • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Crypto.com integruje službu Google Pay

Kryptoměnová platforma Crypto.com oznámila, že uživatelé služby Google Pay budou moci platit za nákupy kryptoměnami. Platební možnost tak bude dostupná pro všechny uživatele Androidu. Podle odhadů službu Google Pay používá více než 100 milionů uživatelů po celém světě. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

Bitcoin live stream – Risk on – BTC nad supportem – zlato na dvouletých minimech – Fed schůze

Bitcoin btc a altcoiny tento týden předvedly vlekou sílu. Hlavně altcoiny trh se poměrně solidně rozjel. Proto se právě na vybrané alty určitě podíváme. Nezapomene logicky i na zevrubnou analýzu trhu s bitcoinem. Dnes ale stihneme i akcie a komodity, hlavně zlato.

21.07.22 Analýza BTC/USD – První zamítnutí, ale jsme na supportu

Bitcoin (BTC) zaznamenal za předešlých deset dní první ráznější zamítnutí. Respektive trh reagoval na první divergence, které začaly vznikat na intradenních grafech. Což není problém, protože se s tím dalo počítat a jakési pročištění bylo očekávané.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin stále není připraven pro každodenní platby

Bitcoin, největší kryptoměna světa, se podle řady odborníků i centrální banky El Salvadoru stále není ideální pro každodenní platby za zboží a služby. Kryptoměnu velká část investorů stále považuje spíše jako investiční nástroj. Proč tomu tak je?

Goldman Sachs uzavřel první dohodu o půjčce cenných papírů na blockchainu v hodnotě „stovek milionů“

Gigant investičního bankovnictví Goldman Sachs ve spolupráci s tokenizační platformou HQLAx založenou na distribuované účetní knize oznámili provedení první agenturní transakce půjčování cenných papírů na blockchainu.

Poptávka po široce používaném euro stablecoinu je obrovská

Americká společnost Circle se chystá spustit regulovaný stablecoin, který je vázaný na euro. Co to ale vlastně pro eurozónu znamená?

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde |