[Večerní souhrn článků] • Jack Dorsey naznačil, že Twitter by mohl integrovat Bitcoin Lightning Network • a další články

lightning blesk vecer_kryptomagazin
Zdroj: pexels.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Jack Dorsey, spoluzakladatel a generální ředitel mikroblogovací platformy Twitter a finanční platební společnosti Square, potvrdil, že jedna z jeho společností může brzy integrovat Bitcoin Lightning Network. LN je platební protokol druhé vrstvy, který byl spuštěn v lednu 2018 a je navržen, aby zvyšoval škálovatelnost bitcoinové sítě. Umožňuje rychlejší a levnější transakce v BTC síti. [1]

Analýzy a trhy

11.06. [Přehled trhu a BTC+ETH] Čeká nás víkendový cenový krvák?!

Velký triangl, ve kterém se nachází pattern Pennant flag, se ukončil do pravoúhlého trianglu. Hrozí propad Bitcoinu? Ethereum propadlo rovněž. Řítíme se snad do víkendového propadu?

Zajímavost :  Další virus, který sužuje celou planetu

11.06.21 Technická analýza XAU/USD (zlato) – horentní 5% inflace, další palivo pro žlutý kov?

Po necelém týdnu bych se chtěl opětovně zaměřit na zlato (XAU/USD), protože byla zveřejněna nová inflační data za měsíc květen. Je to až neuvěřitelné, ale ukázalo se, že květnová inflace dosáhla horentních 5 %. Pokud si vzpomínáte, byl jsem dost skepticky vůči tomu, že se dočkáme ještě vyšší inflace než v dubnu (4,2 %).

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Proběhl nejdražší nákup nemovitosti v kryptoměně

Za bitcoiny si lze v dnešní době pořídit mnoho věcí, nemovitosti nevyjímaje. Před nedávnem proběhla nejdražší koupě přímořské rezidence v Miami za kryptoměny. Za kolik nemovitost zájemce koupil?

Zajímavost :  Umělá inteligence může vylepšit blockchainové platformy

V čem se bude lišit tento bull market a co od něj očekává analytik Benjamin Cowen

Benjamin Cowen nastínil svůj pohled na současný bull market. Jaká je jeho dlouhodobější predikce a co přesně bude podle Cowena odlišovat tento cyklus od těch minulých?

Írán zavádí právní rámec pro krypto

Tento týden íránská vláda vydala prohlášení o potřebě právního rámce pro kryptoaktivity v zemi. Prezident Hasan Rúhání uvedl, že program ekonomického zpravodajství je „požadavkem“ na zachování a ochranu národních zájmů země. Prohlášení přichází v době, kdy je oblast digitálních měn a vznikající technologie blockchain stále více v centru pozornosti.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Zajímavost :  [Odpolední zprávy] • Ethereum zaznamenalo rekordní institucionální odliv 12,7 milionu USD • a další články

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO