[Večerní souhrn článků] • Konference Bitcoin 2021 dnes začíná • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Konference Bitcoin 2021 začíná dnes

Největší bitcoinová událost dnes začíná v americkém Miami. Účast potvrdilo mnoho předních osob nejen z kryptoměnové komunity. Organizátoři očekávají okolo 12 000 návštěvníků.  [1]

Analýzy a trhy

04.06.21 Technická analýza Binance Coin (BNB) – část ztrát zredukována, ale vyhlídky dobré nejsou

Vzhledem k tomu, že Bitcoin stále není schopen jakkoliv prorazit, je lepší se zaměřit na jiný trh, třeba na Binance Coin (BNB). Burzovní BNB je navíc mezi investory dost oblíbené, takže má určitě smysl si udělat nějaký makro pohled na tento trh.

Zajímavost :  Íránský prezident požaduje legalizaci kryptoměn

04.06. [Přehled trhu a BTC] Signalizuje kurz Bitcoinu volný pád na 27 000 USD?

Na Bitcoinu je šance, že bychom mohli vidět vytvoření vzoru vlajky (flag). Jedná se o technický pattern známy jako Bearish Pennant pattern.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Snapshot aneb jak decentralizovaně volit

Snapshot je krypto projekt a krypto projekty neustále zkoumají nové způsoby, jak změnit okolní svět – od umění, přes finance, letectví až třeba po potraviny. V poslední době krypto projekty mění způsob, jakým se komunity podílejí na utváření firem.

Bývalý kongresman Ron Paul říká, že bitcoiny jsou peníze a měly by být zdaněny stejně

Zajímavost :  Rostoucí popularita Bitcoinu povede k větší regulaci, říká Riksbank

Bývalý kongresman Ron Paul říká, že by regulátoři měli změnit pohled na hlavní kryptoměnu. Bitcoiny by dle jeho názoru měly být regulovány a zdaňovány stejně jako peníze.

V Maďarsku postaví sochu Satoshi Nakamota

V hlavním městě Maďarska vyroste socha v životní velikosti zakladatele nejdůležitější kryptoměny světa, Satoshi Nakamota. Budapeš’t postaví bronzovou sochu poblíž sochy zakladatele společnosti Apple, Steva Jobse.

51 kryptofirem stahuje své licenční žádosti ve Velké Británii

Neschopnost splnit standardy proti praní špinavých peněz stanovené regulačními orgány ve Velké Británii údajně nutí mnoho krypto společností k ukončení podnikání.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Zajímavost :  [Odpolední zprávy] • Šanghaj bude během svátku dračích lodí rozdávat 3 miliony USD v e-CNY • a další články

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO