[Večerní souhrn článků] • Kryptoměnová platforma Voyager Digital získala v Evropě oficiální licenci • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kryptoměnová platforma Voyager Digital získala v Evropě oficiální licenci

Americká platforma pro obchodování s kryptoměnami dnes oficiálně získala souhlas od francouzských regulačních orgánů. Očekává se, že společnost Voyager Digital uvede svou mobilní obchodní platformu v Evropě již začátkem příštího roku. [1]

Analýzy a trhy

13.10.21 Technická analýza BTC/USD – korekce a mírně podivné chování trhu?

Bitcoin (BTC) šel prozatím do menší korekce, což právě dávalo smysl, jak jsem včera říkal. Nicméně trh se začal chovat podivně. Jakmile se Bitcoin hodně přiblížil k dosavadní all time high úrovni, altcoiny lidově řečeno dostávají kouř. Všiml jsem si toho už před pár dny, ale považoval jsem to pouze za nějaké opožděné chování altcoinového trhu.

Zajímavost :  Španělská centrální banka okomentovala přijetí BTC Salvadorem – Kritika, nebo chvála?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Estonský regulátor chce zrušit všechny licence vydané kryptoburzám

Finanční regulátoři v pobaltské zemi Estonsko chtějí zrušit všechny licence pro kryptoburzy a začít celý regulační režim od začátku.

Edward Snowden: CBDC je zvrácenost

Americký disident, bývalý člen bezpečnostních služeb a whistleblower Edward Snowden ve svém nedávném příspěvku prohlásil, že CBDC je zcela odlišná od soukromých digitálních aktiv.

Zajímavost :  Salvador postaví z bitcoinových zisků obří veterinu pro zvířata

Rusko nemá v plánu následovat Čínu a zakázat Bitcoin

Alexey Moiseev, náměstek ruského ministra financí, tvrdí, že Ruská federace nemá v úmyslu zakázat kryptoměny podobně, jako je zakázala Čína.

Generální ředitel banky JPMorgan Jamie Dimon se opět pustil do Bitcoinu

Generální ředitel globální investiční banky JPMorgan Chase, Jamie Dimon, který se již v minulosti stavěl k Bitcoinu (BTC) negativně, opět zopakoval, že podle jeho názoru je kryptoměna „bezcenná“ a to i přesto, že jeho firma poskytuje kryptografické služby svým klientům, kteří je požadují.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Bitcoinové ETF ProShares trhají rekordy • a další články

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO