[Večerní souhrn článků] • Nativní token TeddyDoge ztratil více než 99 % své hodnoty • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Nativní token TeddyDog ztratil více než 99 % své hodnoty

Napodobenina meme kryptoměny Dogecoinu, TeddyDog ztratil více než 99 % své hodnoty. Token, který je síťovým projektem vyvinutým nezávisle na ethereu, tak dostal pořádný zásah. Cena se aktuálně pohybuje v miliontinách dolaru. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

25.07.22 Analýza BTC/USD – Zamítnutí na 200MA, jdeme testovat strukturu dna

Bitcoin (BTC) bohužel ke konci týdne dílčí bitvu prohrál, protože nám týdenní close skončilo těsně pod 200týdenním klouzavým průměrem. A jak jsem varoval v předešlém streamu, může to vyvolat opakovaný pokles.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Proč Adam Back, postava bitcoinových dějin, vidí v digitálních dolarech špatný nápad

Adam Back je jedním z mála lidí na světě, kteří si osobně dopisovali se Satoshi Nakamotem před vznikem bitcoinu. Proč nyní odsuzuje myšlenku na zavedení CBDC?

Čína slibuje ochranu soukromí pro digitální jüan, protože jeho přijetí prudce stoupá

Čína slíbila, že bude chránit soukromí uživatelů digitálního jüanu, protože usiluje o jeho větší přijetí, a rozptýlila tak obavy kritiků země.

Studie: 1 miliarda kryptoměnových uživatelů za méně než 10 let

Studie provedená společnostmi BCG, Bitget a Foresight Ventures uvádí, že počet uživatelů kryptoměn vzroste na 1 miliardu za necelých 10 let. Co dalšího uvádí společná studie o adopci kryptoměn ve světě?

Bitcoin zaznamel během posledních 30 dní 2x vyšší objemy než Apple

Digitální aktiva jsou považována za potenciální alternativu k některým tradičním třídám finančních aktiv. Především pokud se zvažuje metrika, jež udává objem obchodování. Navzdory značné volatilitě u akcií i kryptoměn zaznamenal bitcoin za posledních 30 dní objem obchodů, který je minimálně dvojnásobný oproti Apple (NASDAQ: AAPL).

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde |