[Večerní souhrn článků] • Prodeje hardwarových peněženek raketově rostou • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Prodeje hardwarových peněženek raketově rostou

Prodeje hardwarových peněženek zaznamenávají raketový nárůst během současného medvědího období. Společnost Glassnode uvádí, že kryptoměnový investoři stahují aktiva z centralizovaných burz. U klientů centralizovaných burz převládá strach z omezení výběrů. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

06.07.22 Analýza BTC/USD – Stabilnější než zlato a ropa, bullish signál

Bitcoin (BTC) měl včera vcelku turbulentní průběh. Prvně přišel rychlý pokles pod 20 000 USD a následně zase rychlá rotace kurzu s růstem nad 20 000 USD. A víte, co je na tom nejzajímavější? Tohle price action je rozhodně býčí signál.

06.07.22 [Přehled trhu a BTC] Hlavním důvodem, proč je BTC stále pod 20 000 $

Téměř všechny obchodní objemy bitcoinu se skládají z transakcí nad 50,000 USD. Institucionální zájem o bitcoiny klesl. Navzdory nesmírné volatilitě trhu v roce 2022 vykazoval institucionální zájem o Bitcoin jen malé známky hledáni.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak falešná nabídka práce zničila nejpopulárnější kryptohru na světě

Málokdy se žádost o zaměstnání zvrtne tak spektakulárně jako v případě jednoho vedoucího inženýra ve společnosti Axie Infinity, jehož zájem o práci ve společnosti, která se ukázala být fiktivní, vedl k jednomu z největších hackerských útoků v krypto odvětví.

Institucionální zájem o shortování bitcoinu dosáhl historického rekordu

Nedávný masakr na trhu s kryptoměnami vyvolal nebývalý zájem institucionálních investorů o short pozice na BTC v páru s americkými dolary.

Studie: Severní Korea vede v kryptoměnové kriminalitě

Kryptoměnová společnost Coincub před nedávnem zveřejnila zprávu, ve které uvádí, že hackeři ze Severní Koreje se v posledním desetiletí velmi aktivně podíleli na krypto-jackingu, krádeží na kryptoměnových burzách a dalších podvodů spojených s kryptoměnami.

Algoritmus předpovídá vzrůst ceny ADA na 2,90 USD

Po dlouhém medvědím období se zdá, že kryptoměnový průmysl konečně nabírá dech a s ním i jeho hlavní aktiva, včetně Cardana (ADA ), které za posledních 24 hodin zaznamenalo mírný nárůst, což prokázalo obnovenou důvěru před Vasil hardforkem.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme

Celý článek zde |