[Večerní souhrn článků] • Putin: Je předčasné používat kryptoměny k obchodování s ropou • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Putin: Je předčasné používat kryptoměny k obchodování s ropou

Ruský prezident Vladimir Putin v dnešním rozhovoru pro CNBC hovořil o potenciálních případech použití kryptoměn k vypořádání obchodů s energetickými zdroji, jako je ropa. Prezident nevyloučil možnost, že se kryptoměna v určitém okamžiku stane prostředkem akumulace. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – DXY při zemi, Bitcoin brzy na ATH?

Za posledních několik dní se stalo docela dost věcí, které se i zaslouží naši pozornost. Bitcoin (BTC) se postupně šoupe k dosavadnímu all time high a dominance stoupá. Kromě toho se dolarový index drží spíše prři zemi, což je právě pro Bitcoin velká příležitost, kterou může využít.

Zajímavost :  [Odpolední zprávy] • Bitcoin (BTC) po dosažení historického maxima klesá zpět • a další články

14.10.21 Technická analýza BTC/USD – na ATH si ještě nějakou dobu počkáme?

Bitcoin (BTC) je prozatím bez většího pohybu, který by trh dovedl do nějaké zajímavé úrovně. Zas na druhou stranu určité price action probíhá. Sice to není žádný zázrak, ale pohyby v grafu máme.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Tesla už má z držení bitcoinů zisk 1 miliardu dolarů

Odvážný vstup společnosti Tesla na trh s Bitcoinem (BTC) se v roce 2021 vyplatil, protože cena BTC v říjnu rostlo a 14. října dosáhlo více než 58 000 USD.

Zajímavost :  Buterin kritizuje povinné používání BTC v Salvadoru

Salvador postaví z bitcoinových zisků obří veterinu pro zvířata

Salvador již více než měsíc využívá Bitcoin jaké své legální platidlo. Prezident země, Nayib Bukele, ve svém nedávném příspěvku oznámil, že použije část zisku z Bitcoinu v hodnotě 4 milionů amerických dolarů na výstavbu obrovské nemocnice pro domácí mazlíčky.

Navrhované švýcarské referendum požaduje přidání Bitcoinu do bankovních rezerv

Švýcarská kryptografická expertní skupina 2B4CH oznámila, že plánuje shromáždit 100 000 podpisů pro referendum o tom, zda má švýcarská centrální banka držet ve svých rezervách také Bitcoin (BTC).

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

Zajímavost :  Salvador postaví z bitcoinových zisků obří veterinu pro zvířata

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO