Konzultace s ekonomickými diplomaty

Zveme vás na další ročník konzultací s ekonomickými diplomaty.

Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo zahraničních věcí, Svaz průmyslu a dopravy, Ministerstvo zemědělství, agentury CzechTrade a CzechInvest společně pořádají konzultace na podporu exportu. Specialisté na obchod, ekonomičtí diplomaté, věděčtí a zemědělští diplomaté z více jak 90 zemí světa budou připraveni zodpovídat vaše dotazy k podpoře exportu.

Podnikatelé mají navíc možnost přihlásit se ke konzultacím s dalšími institucemi, které jsou nápomocny exportu. Jde o Českou exportní banku, Národní rozvojovou banku, EGAP, dále Úřad průmyslového vlastnictví a Agenturu pro podnikání a inovace. Ministerstvo průmyslu a obchodnu nabízí navíc i rozšířené poradenství k exportu na Ukrajinu.

Zajímavost :  Lykožrútová kalamita: LESY SR dôkladne preveria postup zodpovedných osôb v predchádzajúcich rokoch a nevylučujú trestnoprávne kroky

Konzultace jsou jedním z pilířů podpory exportu Ministerstva průmyslu a obchodu. Služba propojuje synergie mnoha institucí, a proto podnikatelé mohou profitovat z efektivně vynaloženého času. Na jednom místě totiž mohou prodiskutovat obchodní příležitosti téměř všech států světa a navíc s obchodními zástupci probrat možnosti exportního financování, pojištění či ochranu průmyslových práv.

Na akci je nutné se registrovat na webových stránkách Svazu průmyslu a dopravy ČR www.spcr.cz od 13. května do 31. května. Účast na akci je zdarma.

Konzultace s ekonomickými diplomaty - ilustrační obrázekKonzultace s ekonomickými diplomaty – ilustrační obrázek

Galerie

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO

Zajímavost :  POČASIE: Premenlivá oblačnosť. Ojedinele sa môžu vyskytnúť aj prehánky

Doporučujeme ke čtení také :