VIDEO: Celé Slovensko je na nohách. Na školách nahlásili bomby, polícia preveruje situáciu

Oznámenia v mnohých školách naraz

Slovenskí policajti preverujú oznámenia o údajnom uložení výbušnín v priestoroch viacerých škôl. Týka sa to okresov Malacky, Senec a Pezinok. Polícia to oznámila približne o 8:00 h.

Pozrite si autentické video, ako vyzerá situácia natočené pred základnou školou v Hamuliakove, kde tiež nahlásili výbušniny. Polícia sa postarala o obhliadku školy:

Podľa našich informácií dostali oznámenie o výbušninách aj školy v obciach Hamuliakovo, Most pri Bratislave a Kalinkovo.


Screen, edupage, bomba
ta3

Snímka obrazovky – hlásenie o bombe na základnej škole v Hamuliakove

Päť krajov

Len pár minút neskôr polícia príspevok aktualizovala s ďalšími informáciami. Oznámenie o bombách dostali školy v Bratislavskom, Nitrianskom, Trenčianskom, Žilinskom a Trnavskom kraji.

Zajímavost :  Buffett investorům: Prodej akcií Apple, strach z AI a příležitosti v Kanadě

Policajti Krajského riaditeľstva PZ v Trenčíne preverujú oznámenia o na území okresov Trenčín, Ilava, Prievidza a Nové Mesto nad Váhom.

Žilinskí policajti preverujú oznámenia v priestoroch škôl na území okresov Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin a Dolný Kubín.

Na poplach upozorňujú aj mestá. “Prosíme o zachovanie pokoja. O situácii vás budeme ďalej informovať,” uviedlo mesto Trenčín na facebookovej stránke.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO